Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origó nyelvvizsgára megyek a...

Origó nyelvvizsgára megyek a héten (szóbeli, magnó). Ezzel kapcsolatba lennék kíváncsi véleményekre, tapasztalatokra, tippekre. Néhéznek találtátok e?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most voltam egymás után origon és pannon nyelvvizsgán (mindkettőre jelentkeztem a felvételi miatt) pannonon 15 ponttal többet kaptam..:D úgyhogy a magnot nem nézzük,annak még nincs eredménye de az origost nehéznek találtam.de lehet az is meg lesz annyira nem rossz csak így hogy van mihez hasonlítani nehezebb
2012. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előre is bocsánat, hogy csak úgy ideírom a kérdésemet, de hadd kérdezzem meg, Ti már tudjátok a labor eredményt Origóból? Elég ideges vagyok, mert az Origós beszédértés és a Pannon írásbelije is 80% feletti lett, és nem akarok elcsúszni a laboron. Utolsó, megmondanád, Neked milyen szöveged volt? Azt mondtad, nehéznek találtad a labort. Csak azért, mert úgy tudom, hogy vizsgahelyenként eltérhetnek a magnós szövegek. Köszönöm.
2012. máj. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már tárgytalan. Meglett. :-)
2012. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legtöbben ezen buknak el, ha jól tudom. Én is féltem tőle, főleg úgy hogy nem igazán gyakoroltam kifejezetten az Origo-s feladattípust. De ha jó a szókincsed és megértesz 1-2 kulcsszót, akkor a minimum pontszám simán összejön. Ráadásul 3-szor meghallgathatod.. :) (középszinten)

Tippnek annyit mondanék, hogy már rögtön az elején jegyzetelj, írd le a kulcsszavakat, amik fontosak lehetnek. Illetve próbáld megérteni, hogy miről szól a szöveg. Ez is sokat segíthet a kérdések megválaszolásában.

Úgyhogy akinek még hátra van annak ügyesen! Menni fog! ;)

2012. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!