Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolból kell holnapra fogalma...

Angolból kell holnapra fogalmazást irni a ''music in my life''cimmel, de az a baj, hogy nincs semmi ötletem. Esetleg ötletek, hogy miről irjak? Légyszi magyarul és angolul is irjátok le.

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Írd le milyen stílusú zenét szeretsz.


Ki a kedvenc énekesnőd, énekesed, együttesed.

Voltál e már élő koncerten.

Ilyeneket.

2012. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nagyon szívesen segítek, de inkább csak pontokat írok, amire támaszkodhatsz..:) Teháát:

-a zene energiát ad, például a kedvenc számod segíthet, hogy vidáman kezd a reggelt--> music gives you energy, for example your favourite song can help you to start your day with joy.

-a zene felvidít ha szomorú vagy--> music cheers you up, when you're sad.

-a zene segít a nyelvtanulásban is, például sok új szót ismerhetsz meg az angol számok szövegeiből--> music may also help you in studying a foreign language, for example you can learn a lot of new words form the lyrics of English songs.


Tehát ilyesmikről szerintem jól lehet írni, mindenképp foglald bele, hogy te milyen zenét hallgatsz, szóval írj magadról, ne csak úgy általánosságban!

Hajráá!:)

16/L

2012. máj. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon köszönöm a válaszokat!!!!Most már vannak ötleteim:)
2012. máj. 6. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!