Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó angolosok! Elolvasnátok a...

Jó angolosok! Elolvasnátok a levelemet (e-mail) és leírnátok ha valami hibás?

Figyelt kérdés

Dear Mr. Spencer,


I read your advertisement on the internet and I'm writing to ask for more information.

My name is xy, I'm a student from Hungary. I'm spending a year in Cheshire to improve my English. I like music, though I've never played any instruments. I can sing pretty well, but I should learn how to use my voice right. The instrument I'm most intrested in is the guitar.

I don't want to be professional, I would like to acquire only the base plate.

Would you inform me where and when these lessons take place? In the morning I have to go to school, so I'm able to visit the lessons only in the afternoon.


I'm looking forward to hearing from you as soon as possible.


Yours faithfully, xy



(Elég sokáig nem foglalkoztam az angollal, csak a némettel, ezért még bele kell rázódnom. Előre is köszi a segítséget.)



2012. máj. 8. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Így elsőre szeritnem teljesen jó lesz, kivéve ezt a mondatot:

I would like to acquire only the base plate.

én simán ezt írnám:

I would only like to learn the basics.

2012. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, gondoltam hogy azt a mondatot túlbonyolítottam:D

Köszönöm a segítséget.

2012. máj. 8. 16:59
 3/4 anonim válasza:
Ha amegszólítás dear Sir/Madam, csak akkor írhatsz yours faithfully-t ha nevet írsz, akkor yours sincerely-t kell :)
2012. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben, köszi :)
2012. máj. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!