Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen weblapon tanulhatnék...

Milyen weblapon tanulhatnék meg ingyen, online angolul?

Figyelt kérdés
Némi alapot tudok, de azért elég kezdő vagyok. Szeretnék úgy egy év alatt elég jól megtanulni angolul. Ehhez kellene egy nyelvtanfolyam, ami segít ebben, de pénzkiadás nélkül online. Tudnátok segíteni?

2012. máj. 8. 16:42
 1/4 Szekeres Kinga válasza:
attol fugg mekkora vagy es mennyire tudsz angolul,mert tudok egy oldalt ahol azt lehet megtanulni hogy pl. hogy hivnak? meg ilyenek es a kiejtest is irja de szerintem ennel jobban tudsz angolul nem?
2012. máj. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezt már tudom, de azért linkeld be :d
2012. máj. 9. 14:18
 3/4 ketrinkee válasza:
szija..hat a legkonyeb nyelvet valasztodtad ugy hogy roviden fogalmazom: menj ra hogy google.hu oszt menj keresdki hogy fordito..es van ot ket szegletes kocka kivan jelolve oda ird a szavadat vagy valami ijesmi es van ojan kis szegletes ahol vat hatod a nyelveket od be teszed hogy magyar a masik szogletesbe meg angol es az elsobe irod a szovegeted de magyarul a masodikba meg kijon a hejes kiejtes meg a nyelv beszedd majd kuldok egylinket
2012. júl. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ketrinkee válasza:
szija...en segithetnek neked mert en angliabol szarmazom en angolul perfekt vagyok ...csak magyarorszagra jodtem lakni 4 honapja...azert vanak nekem most hejes irasi gondjaim..... ..remelem segithetek neked......
2013. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!