Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hány százalékot tűztél ki...

Hány százalékot tűztél ki magadnak célul az angol érettségin?

Figyelt kérdés
Én olyan 90-92%-nak már örülnék. :D De a 95 lenne az álmom.

2012. máj. 9. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
en pont mint te! 2 eve csinaltam előrehozottan, 95% volt a cél, 91% lett, nem bántam meg h olyan korán megcsinaltam, mert most irogatom a maradekot, es fu! :D
2012. máj. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én német emeltből megyek, de 95 körül kell lennie :D
2012. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hajrá nektek! :D
2012. máj. 9. 14:48
 4/8 anonim válasza:
90%-kal már én is elégedett lennék, remélem sikerülni fog. Hajrá mindenkinek! :)
2012. máj. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%. Felső fok és napi szinten használom.
2012. máj. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon izgulok, áá!

Utolsó, elvileg 100%-ra lehetetlen megcsinálni, némely mondatok kétértelműsége miatt. Vagyis én nem tudom, nekem csak a tanárom mondta, ő meg szokott hülyeségeket... :D De nagyon sok sikert kívánok! :)


Én most csináltam meg a 2009 májusit, 1 hibám lett, plusz a levél, amit ugye nem tudok leellenőrizni.

2012. máj. 9. 18:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos én is úgy látom, hogy biztos lesznek benne olyan pontok, amik csak a szerencsén fognak múlni, de azért ez a cél, ha nem lesz meg, akkor se halok bele.


És nem hiszem, hogy kéne izgulnod, ha ilyen jól sikerülnek. Csak rontasz az esélyeiden ezzel. Biztos vagyok benne, hogy jól fog sikerülni. Sok szerencsét hozzá!

2012. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, neked is! :) Nyelvvizsgám is 90% lett, szóval remélem, összejön :) De tényleg, a szerencse is eléggé közrejátszik.
2012. máj. 9. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!