Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyedül meg lehet tanulni...

Egyedül meg lehet tanulni spanyolul?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen. Mindent meg lehet tanulni egyedül. Csak tudni kell hogy hogyan. Ehhez célszerű letölteni/venni egy könyvet...
2012. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, ha van hanganyagod, hogy a kiejtés ne rosszul rögzüljön! Én a "Spanyolul könnyűszerrel" csomagot vettem meg, de nem volt az igazi.

A beszédet, a kifejezéseket, az írásos feladatokban vétett hibák okát végül egyszerűbb és gyorsabb volt tanár segítségével megoldani. Én egy bölcsészt kerestem, aki diploma előtt állt és heti 1 alkalom elég is volt a tanuláshoz.


Szóval meg lehet tanulni, de tanár nélkül, nem nyelvi környezetben elég kemény munka.

2012. máj. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!