Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Pannon nyelvvizsga: 81% lett...

Pannon nyelvvizsga: 81% lett a szóbelim, a labor ugye 20 pontos, van egy minimum amit el kell érnem, vagy most már örülhetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a 40%-ot a szóbeli mindkét részén elérted, akkor igen, és jól is sikerült.. :)


Tehát ha a kommunikációs rész és a magnó is legalább 40%-ra sikerült, akkor már megvan! :)

...de ha tudod a százalékos eredményt, akkor azt is látnod kell, hogy megvan-e... :)

2012. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, a magnó még csak holnap lesz, de akkor ott még el kell érnem 8 pontot legalább. :)
2012. máj. 11. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:

ÖÖÖ.. a kommunikációs rész már megvolt és megtudtad a pontokat? de jó.. :) nálunk nem mondták meg, izgultam 1 hónapig miatta, igaz nem is Pannon vizsgát tettem :)

csak szóbelizel?


Minden résznél legalább 40%-ot kell elérned, összességében pedig 60%-ot kell teljesíteni, akkor van meg a vizsga, akkor kapsz bizit.


Így ha a kommunikációs részed 81% lett, minimum annyi pontot kell összegyűjtened a magnós feladatoknál, hogy meglegyen a 40% a ott is, és akkor pont 60%-ra jössz ki, de értelemszerűen ha jobban sikerül, akkor több százalék lesz összességében :)


De a lényeg, hogy nem kell nagyon megerőltetned magad, ügyes voltál. (remélem a magnó is jól sikerül)

2012. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem meg lesz, ha nem akkor 1 ponton fog múlni, és fellebbezek. Írásbelizek is, azt még meglátjuk, a szövegértés nem lett valami csúcs.
2012. máj. 12. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!