Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sikerülthet a nyelvvizsga?

Sikerülthet a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Szombaton megyek BME középre.Nem vagyok egy profi angolos, de gondoltam megpróbálom, ha már plusz pont.A tanárom nem nagyon ajánlotta, mert érettségire készültünk én meg folyton négyeseket irtam 60-70% között.Talán a legjobb érettségi feladatom 72% lett.A mai is négyes körül volt szerintem.Az angol tanárom azt mondta, hogy a nyelvvizsgázás 5-ös érettségitől kezdődik.Ezzel mennyire pontosan lőtte be azt a szintet amivel át lehet csusszanni? Lehet esélyem? Mire figyeljek?
2012. máj. 10. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor én mentem középiskolásan nyelvvizsgázni, nekem is azt mondta a tanárom, hogy nem kellet volna jelentkezni. Aztán az írásbeli 86% lett, a szóbelim mondjuk 2 ponton múlott (egy árva szót sem éretettem a magnóból:), de a következő nekifutásra simán meglett (15-ből 11 pontos magnóhallgatással).


Szóval simán sikerülhet. Hajrá!

2012. máj. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!