Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Helytállo a forditásom?

Helytállo a forditásom?

Figyelt kérdés

Holnap megyek BME-re és kérnék ha lehet egy véleményt egy foorditásomrol.


Transport might also be a problem. Delays and budgetary problems have already caused the

cancellation of at least two flyovers that would have eased the approaches to the Olympic stadium

and other sports centres.

Denis Oswald, the IOC co-ordinator for the Athens Games, said that they would be a success only if

"the technical requirements are met, if the transport works, and if the venues are finished in time".



A közlekedés is problémát jelenthet.Különböző halasztások és költségvetési problémák miatt már igy is minimum két felüljáró nem kerül megépitésre, amik az Olimpiai stadion és más sport központok megközelitését könnyitették volna meg.


Denis Oswald, az Athéni játékok IOC koordinátora, elmondta, hogy csak akkor lesz siker ha "az olimpia, a technikai követelményeknek eleget tesz, a közlekedés megoldásra kerül, és a helyszinek időben elkészülnek."


Mi a véleményetek?Mindent megtettem:D


2012. máj. 11. 21:14
 1/4 Snapette ***** válasza:

OKÉ


Ha én fordítom akkor úgy írtam volna, hogy "would have eased approach to the..."


de oké

2012. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angolról forditottam magyarra:D De köszi a szép szavakat:d
2012. máj. 11. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
na átmentél?:)
2013. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!Igy egy évvel utanna:) Azt sikerült 90%+-al megcsialni:)

És egy hete lett a felsőfokú szóbelim 100%

2013. máj. 13. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!