Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Budapesten van olyan nyelvtanf...

Budapesten van olyan nyelvtanfolyam ami 1millió forintba kerül 5en vagyunk egy csoportba, és felsőfokú nyelvizsgát ad?

Figyelt kérdés
2009. jún. 27. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Előőbb a magyar nyelvet sajátítsd el felső fokon!

Nyelvvizsga.

2009. jún. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb nyelviskolában van ún. minicsoport, az általában 4-5 fős. Bármilyen nyelvtanfolyamon eljutsz felsőfokú nyelvvizsgáig, ha sokat gyakorlosz, mindennap tanulsz és kellően szorgalmas vagy. Az 1 millió forintot nem értem, de biztos én vagyok túl álmos már:)
2009. jún. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerencse, hogy te olyan okos vagy 23:02

Emberek vagyunk és tévedhetünk

2009. jún. 27. 23:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egymillió forintért egy nyelvtanár magánórák keretében is megtanít a nyelvre akár felsőfokú szinten is :) 2000 Ft-os órabérrel számolva is ez 500 órát jelent...
2009. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt az 1 millió forintot én sem értem.

Talán ezt tudom ajánlani: [link]

Én nem tanultam itt, csak a hírlevélre vagyok feliratkozva. :)

2009. jún. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Felsőfokú vizsgát semmilyen nyelvtanfolyam nem ad. Azt utána leteheted. Én is a magántanárt javasolnám, nem pedig a csoportot. Sokkal rosszabb csoportban, kevesebbet fogsz tudni elsajátítani, a magántanár meg csak veled foglalkozik és a te igényeidnek megfelelően készít fel.
2009. jún. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm mesélte, hogy a fia egy ilyen nyelvtanfolyamra jár ami 1millió forintba kerül. Mivel én nem pesti vagyok így egy kicsit furcsának tartom mert felénk 200ból is kijön egy tanfolyam
2009. jún. 28. 12:06
 8/10 anonim ***** válasza:

500 óra nem elég a felsőfokhoz, a középfokra szoktak 600 órát számolni.


Én inkább azt javaslom, hogy tanulj egyedül, a tanfolyam meg a magántanár is tiszta pénzkidobás. Tanárhoz legfeljebb közvetlenül a vizsga előtt menj el felkészítésre. Azt, hogy az asztalt németül úgy mondják, hogy "Tisch", szerinted van értelme óránként 2000 forintért magántanárnál megtanulni?

2009. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen egyedül megtanulni egy nyelvet, én elég esélytelennek érzem... Elég jó a nyelvérzékem, de pl. a francia kiejtést vagy a héber betűk kiolvasását nem tudom honnan tanultam volna meg egyedül.A magadtól tanulás nagyon jól működhet, ha egy nyelvet már alapszinten vagy középfokon jól beszélsz és magasabb szintre szeretnél jutni, de nagyon nagyon szorgalom kell hozzá.

Hogy magántanár vagy tanfolyam, azt ki kell tapasztalni, kinek mi jön be jobban. Nekem pl. a csoport, de kicsiben (max.3-4 fő), mert eddig ahány magántanárhoz jártam, mindehol fecsegés lett belőle előbb-utóbb, természetesen magyarul:(

2009. júl. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
08:41: a magántanár nem azt tanítja, hogy az asztalt hogy mondják. Az tényleg időpazarlás, aki azt várja, hogy a magántanárnál ilyen dolgokat tanul. A magántanár teljesen más dologra van. Teljesen egyedül nyelvet tanulni nagyon nagyon kevesen tudnak. Ezt, mint nyelvtanár és nyelvtanuló mondom. Tanultam egyedül nyelvet, el is lehet jutni vele egy darabig, de ha nincs visszajelzés arról, amit csinálsz és nem tudsz beszélni senkivel azon a nyelven, nem jutsz el felsőfokig.
2009. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!