Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Arab nyelvtanulás, mik az...

Arab nyelvtanulás, mik az első lépések?

Figyelt kérdés

Már egy ideje nagyon foglalkoztat a téma, és most végre rászántam magam arra, hogy megtanuljak arabul.

A neten utánanéztem pár könyvnek, amit már másoknak ajánlottak: Jobbról balra, Indul a karaván, Halad a karaván, Oázis. Ezek tényleg jók? Illetve hol tudom őket megvásárolni/megrendelni? Néztem az Alexandra, és a Libri honlapján de nincs ilyen könyvük.

A másik nagy gondom az, ha még meg is venném a könyveket nincsen tanárom. És sem tanárt, sem nyelvtanfolyamot nem találtam. Debrecenben élek.

Persze találtam már pár videót a neten, de én mégis inkább "élőben" szeretném tanulni, gyakorolni.



2012. máj. 23. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ITt találtam egy kezdő arab tudással rendelkező tanárt. Esetleg ez is valami, hogy el tudj indulni az úton. Skype-on tanít. Sok sikert és kitartást! :)

2012. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ő tuti jó : )Arab anyanyelvű. Neten vegyétek fel a kapcsolatot,és skype-on, msn-en, akárhogy tudtok tanulni. Sőt, 1500.-/ óráért nem is drága! :) (tanárként mondom, jó ár :)

2012. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy fél éve tanulok, szerintem mindenképpen keress egy magántanárt. A karaván nem rossz, de csak abból nem fogsz megtanulni arabul, sőt, véleményem szerint magyarul nem is adtak ki olyan könyvet, amelyből jól meg lehetne tanulni.

Ha tudsz angolul, akkor szerezd be ezt a könyvet: A New Arabic Grammar of the Written Language (. A. Haywood , H. M. Nahmad).

Budapesten tudok mondani tanárt, de látom, hogy messze laksz.

2012. máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3-as, engem a Budapesti tanár érdekelne.
2012. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!