Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyári diákmunka Németországban?

Nyári diákmunka Németországban?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni h milyen lehetőségeim vannak nyáron német nyelvterületen (főleg Németországban/Ausztriában)diákmunkát/nyári munkát szerezni. 15 éves vagyok, (még idén betöltöm a 16-ot ha ez fontos) kb. középszinten beszélek németül.

Nem is a munka a fontos nekem, hanem az, hogy gyakorolhassam a nyelvet, magabiztosan beszéljek.

Szüleim támogatják az ötletet, azzal nincs gond, voltam már kint 2 hetet egyedül, honvággyal sincs különösebb problémám.

Tud valaki segíteni, hogy hogy érdemes elkezdeni keresgélni, olyan szervezet ami segít ilyet megszervezni? Vagy aki volt hasonló helyzetben annak a története is érdekelne! Bármi ötlet! :)


A válaszokat előre is köszönöm!


2012. máj. 24. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
91%

Ha tényleg a nyelv a fontos és a pénz másodlagos, akkor valami önkéntes munkát ajánlok. Én is kimegyek nyáron emiatt 2 hónapra Németországba. Nézz itt körül: www.wwoof.de vagy www.workaway.info

Ha a munkaadó kapcsolati adatait akarod látni, akkor be kell fizetni kb 5000 forintot. Bár a wwoof oldalon a fórumon is találsz munkaadókat (azaz nem kell fizetni a kapcsolati adatokért). Ellátást és szállást is ők állják.

2012. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia!:) Végül kijutottál?:) Ha igen, hogy?
2016. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!