Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanuljak?

Milyen nyelvet tanuljak?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Idén nyáron úgy alakult, hogy semmi dolgom nem lesz, úgyhogy azt találtam ki, hogy valamilyen nyelvet meg szeretnék tanulni vagy legalább elkezdeni megtanulni. Már van egy középfokú nyelvvizsgám angolból és a németet pedig fél éve kezdtem el, de azt szeptembertől egy tanfolyamon fogom tanulni. Szóval az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik az a nyelv, amit könnyű elsajátítani akár egy nyár alatt is és egyáltalán érdemes elkezdeni? Egyelőre a spanyolon gondolkozok, de más ötleteket is szívesen fogadnék.
2012. máj. 28. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

angol

német

francia

orosz

spanyol


Ezeket érdemes tanulni manapság.

2012. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Az első válaszolóval 100% egyetértek! :)

Nekem angolból van felsőfokúm, németből alapfokon vagyok (ebből érettségiztem, de nemszeretem nyelv...így csak leporolom néha.), és én is éppen most nyáron tervezem, hogy egy másik nyelvbe kezdjek itthon, egyedül.


Az én választásom a franciára esett. :)

2012. máj. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Ha az ANGOL és a NÉMET már folyamatban van és újat szeretnél, én OROSZT kezdenék el. Kelet-Európában ezzel a három nyelvvel sok kapu ki fog nyílni előtted.
2012. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

oroszt

én is azt tanulnék, ha lenne időm

2012. máj. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. máj. 31. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!