Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen egy nyelvtanfolyam?...

Milyen egy nyelvtanfolyam? Milyenek az órák, hogy épülnek fel?

Figyelt kérdés

Bármilyen vélemény, élmény, tapasztalat érdekel.


Köszönöm


2012. máj. 31. 17:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia. Elnézést, hogy nem egészen a kérdésre válaszolok, pedig szeretnék. Na most én olyan helyzetbe kerültem, hogy jelentkeztem egy tanfolyamra. Semmilyen visszaigazoló mailt, semmit az ég világon nem kaptam. Egy idő után (ahogy közeledett a nyelvtanfolyam kiírt kezdőpontja), írtam nekik, hogy no mi van. Erre azt a választ kaptam, hogy ne haragudjak, épp akartak ők is nekem írni (aha persze), hogy a tanfolyam nem fog indulni, mert nincs elég jelentkező. Mondom remek. Jelentkeztem egy másikra, de onnan sem kaptam semmilyen visszaigazolást. Nekik már nem is írtam, mert sejtettem, hogy akkor ez sem indul el. Ami úgy látszik stimmel, mert elvileg 16-án kellett volna kezdeni, de senki semmit nem írt. Ezért döntöttem a magántanár mellett. Sokkal drágább, de sokkal rugalmasabb is és nem csapnak be.
2012. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!