Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvtanfolyam...

Középfokú nyelvtanfolyam előtt hova lenne érdemes max fél évet kimenni gyakorolni a nyelvet (Nagy-Britannia, Írország, stb. )?

Figyelt kérdés

Hol lehet jobban gyakorolni a nyelvet, hol olcsóbb? Bármilyen más szempont is érdekel.

Másodsorban olyan célom is lenne ezzel az úttal, hogy tanuljak némi önállóságot. Ilyen rövid idő alatt önállóbb, magabiztosabb lehetek attól, hogy magamra leszek utalva egy idegen országban?



2012. máj. 7. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem nyelvtanfolyam előtt, hanem nyelvvizsga előtt.. :D
2012. máj. 7. 13:49
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ez eléggé pénztárcafüggő :)).

A legjobb szerintem Nagy-Britannia lenne ott is inkább valami kisvároska (vmi Debrecen méretű) mert Londonra a gatyád is ráfog menni (2. legdrágább város a világon!!!). Anglia azért jó, mivel ott ANNYIRA nem feltűnőek az akcentusok (mármint ott is durván nyomják pl. a liverpooli és a londoni kiejtés közt is nagy a különbség) de még így is jobban jársz mint pl. Skóciával.

2012. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy menj irorszagba! Nincs kulonbseg!
2012. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenféle képpen Angliába menj! Lehet hogy nem olcsó de megéri nyelvtanulás szempontjából biztosan. Én tavaly nyáron voltam kint 2 hónapot de ennyi idő alatt is sokat önállósodtam (teljesen egyedül voltam kint, úgy hogy egyetlen magyar sem volt a közelemben).
2012. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!