Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Körülbelül mennyi idő megtanul...

Körülbelül mennyi idő megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok suliba valamennyire tanultam de nagyon gyenge vagyok alapokról kellene kezdeni(szavakat tudom de ennyi)!!Folyékonyan szeretnék,magántanárhoz akarok járni heti 3 alkalommal.Tehát ha ki megyek Angliába pl.bárkivel beszélhessek vagy egy angol szöveget teljesen megértsem vagy angol nyelvű filmet.Kb mennyi idő 2-3év??
2012. máj. 31. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
olyan 2 év szerintem
2012. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ráfordított időtől,és a képességeidtől függnek,de igen,max 1-2 év.
2012. máj. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy megtanultam angolul ha érted mire gondolok, mindig lehet tovább fejlődni, de ha az a célod, hogy folyékonyan beszélj angolul, akkor a legjobb megoldás egy középszintre eljutni és kimenni külföldre. 1 hónap Angliában vagy Amerikában úgy, hogy nincs körülötted magyar szerintem többet ér mint 1-2 év tanulás itthon folyamatos beszéd és kiejtés szempontjából.

Hidd el én 5 hónapot voltam az USA-ban 17 évesen és bár már akkor is jó voltam elképesztően sokat fejlődtem beszédben.


Úgyhogy én azt javaslom, hogy ha tudsz külföldre menj ki pár hónapot akár a nyáron, az a legjobb módszer.

2012. jún. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!