Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek van esélyem, ha...

Szerintetek van esélyem, ha kb. most kezdek el felkészülni az angolból az érettségire, hogy jövő októberbe írjak egy alsó határos 5-st?

Figyelt kérdés
A másik variáció a német. Abból sokkal többet tudok, lenne esélyem egy emelt szintűt teljesíteni az őszi érettségin, olyan 40-50%ra?
2012. jún. 5. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen szinten vagy most?


Messze nem olyan nehéz az emelt angol, mint mondják. A szóbeli húzósabb, de az is csak a témák miatt, elég tájékozottnak kell lenni minden téren (ezért is nem értem, hogy miért olyan témákat hoznak érettségire, amelyek nem a nyelvtudást, hanem a naprakész információkat követelik meg, de ez egy saját probléma).

2012. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bőven persze. sok-sok gyakorlással simán. jobbat is, mint itt említettél. csak gyakorolj, és csináld meg az összes elmúlt évi érettségit, gyakorold be a feladattípusokat.
2012. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

angolbol nem vagyok elorehaladott szinten, de jo nyelverzekem van es szerintem egesz jol ertem ahoz kepest. sajnos keves szot tudok es a nyelvtant is atkellene nezni persze..

nemetbol eleg jo a szokincsem nyelvtanbol kb annyit tudok mint angolbol.

ugy gondoltam hogy rahajtok a nemetre ha nagyon jol megy,ami olyan 90% akkor elmegyek kozepre. Ha nem menne akkor megneznem az emelt szintueket es ha 40-50% meglenne akkor elmennek arra. Igyisugyis akarok a ket nyelvbol vizsgat... Az emelt meg csak a pontok miatt kellene es mivel mar van egy erettsegim nem szamitana..

2012. jún. 5. 20:56
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi a promitiv irasert. Telorol vagyok :D
2012. jún. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!