Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelv önálló tanulásáh...

Spanyol nyelv önálló tanulásához milyen kezdő szintű könyvet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 21:15
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát... pl: Colores, vagy Mosolyogva spanyolul. Azt nem tudom, hogy önállóan lehet-e belőle tanulni, de azt hallottam, ezek a könyvek jók!
2012. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Colores for the win :)
2012. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tanárként is a Colorest ajánlom! Csak 1-2 lecke után ne add fel, és ne hagyd abba!
2012. júl. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én már kb 40e-Ft értékben vásárolgattam spanyol könyveket. Elmondhatom, hogy a Pons - Megszólalni egy hónap alatt a legjobb,mert ebben tényleg az alapokról lehet indulni. Érthető és minden ismeretlen szó ott van az aktuális oldalon . Olyan mint a Relaxa, de én jobban tudtam belőle tanulni. A Pons-nak van most egy új 3 hónapos kiadása kb 8000-ért, ez csak 5000 körül lehet, szóval érdemes egy kicsivel több pénzt kiadni, ha nem akarsz szótárt lapozgatni feleslegesen. A Colores sem rossz, csak nagy hátránya, hogy szart se értettem volna benne, ha nem alapoztam volna meg azt a tudást amit már az 1 lapon kér a tanulótól. A Prsma nagyjából szintén zenész. A Pons igetáblázatokban sajna kevés az ige, szóval neki kell feküdni és megtanulni a rendhagyókat.

Ajánlanám még: -Pons - Nyelvtan 3 lépésben (szintén nagyon jó)

- Palabras, palabras

- Un paso más

- Gyakorlókönyv a spanyol szóbeli/írásbeli nyelvv.

- Spanyol nyelvkönyv I - II - III (már nem nagyon kapsz)


[link]


Ezt a napokban veszem meg vaterán, majd feltöltöm nCore-ra :Spanyol Nyelvtanfolyam CD-ROM


Hát ennyit tudtam segíteni, csak gondoltam jelzek, hogy a reklám ellenére NEM a Colores a top, és az igazság, hogy a drágább könyvek 5-10e Ft a jobbak!

2012. aug. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. aug. 1. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!