Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az eszperantót vagy a Lovári...

Az eszperantót vagy a Lovári nyelvet elfogadják a Miskolci vagy a Debreceni Jogi Karon?

Figyelt kérdés
A felvételihez vagy a diplomához?

2012. jún. 10. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Eszperantót nem, de a lovárit igen.
2012. jún. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ez biztos, hogy az eszperantót nem?
2012. jún. 10. 14:02
 3/11 A kérdező kommentje:
ez tapasztalatból írtad, és tuti biztos?
2012. jún. 10. 14:06
 4/11 A kérdező kommentje:
és a válasz Miskolcra vagy Debrecenre vonatkozott?
2012. jún. 10. 14:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm Debrecenbe járt, neki nem fogadták el. Ez egy éve volt.

Miskolcot nem ismerem, de ott is kb ez lehet a helyzet.

2012. jún. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
El kell hogy fogadják az eszperantót is.Kérdezd meg a tanulmányiosztályon, de mindenhol elfogadják, miért lenne ez az iskola más?
2012. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Miskolcon most tudtam meg biztosan el kell fogadni, de Debrecent még most sem tudom
2012. jún. 11. 06:55
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehet attól is függ, ki mikor kezdte. Talán aki most kezdi, lehet annak elfogadják. (Csak azt tudnám mire fel fogadnák el, remélem ennyire azért nem adnak le a követelményekből, hogy eszperantót elfogadják.)
2012. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utána néztem hiv. helyen: mindenkire az vonatkozik, amikor kezdte a sulit, volt 93-as, 2005-ös, 2012-es tv., a visszaható hatály tilalma miatt mindenkire az a tv. vonatkozik amiben kezdte a tanulmányait, ahol én tanulok ott 2010-től, gondolom az akkor szeptemberben hatályba lépő korm. rendelet miatt, nem fogadják el ezt a nyelvet a diplomához. Azért írtam ki, hogy a saját, és mások kételyeit is eloszlassam, (tehát a lényeg mindenkire az a tv vonatkozik amiben kezdte tanulmányait, hozzá illesztve saját kara sajátosságaival).
2012. jún. 11. 15:43
 10/11 A kérdező kommentje:

az előző kommentelőnek: nem adtak le a követelményekből éppen fordítva,szigorítottak rajta, pont úgy mint az újonnan hatályba lépő tv-el.



amúgy köszi a válaszokat!

2012. jún. 11. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!