Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » S. O. S Fordítási gondok?

S. O. S Fordítási gondok?

Figyelt kérdés

Evvel a 2 mondattal nem sikerül dülőre jutnom:

1. The more you study for an exam, the less sure you are what answer they expect from you. - Szerintem: Ha többet tanulsz a vizsgára, az is biztos kevesebb mint amire válaszként számítanak tőled. Vmi ilyesmi csak nem tudom összerakni.

2. I do as many as I can.- Szerintem: Annyit csinálok amennyit tudok.

Most kezdtem angolozni itthon és elég nehéz egyedül.

Ha valaki segítene megköszönném!!! :):)


2012. jún. 12. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki esetleg vállalná, hogy néha elküldhetném neki a fordításaimat amiben bizonytalan vagyok, nagyon megköszönném!!
2012. jún. 12. 19:18
 2/5 webnyelv ***** válasza:

1.

the ... the ... = minél ..., annál ...

Minél többet tanulsz vizsgára, annál kevésbé vagy biztos benne, hogy milyen választ várnak majd tőled.

2012. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy segítettél, nagyon rendes tőled!!
2012. jún. 13. 12:43
 4/5 webnyelv ***** válasza:
Igazán nincs mit. És néha elküldheted a fordításaidat, amiről írtál fent. Itt felteszed kérdésben, ha én nem is jutok ide, de valaki biztos válaszol, és küldhetsz mellé személyes üzenetet is nekem, hogy át kéne nézni valamit.
2012. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy! Köszönöm szépen! Ez sokat jelentene, mert itthon fordítgatok, csak nem tudom ellenőrizni, hogy jó úton járok-e. Ide küldhetem? Vagy inkább emailon? Mert még van egy két mondat amiben bizonytalan vagyok. A második mondatom a kérdésben helyes?
2012. jún. 13. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!