Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hova jelentkezzem tanfolyamra...

Hova jelentkezzem tanfolyamra (német)?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretném elkezdeni teljesen nulláról mert eddig csak angolt tanultam, tehát a lényeg tényleg az lenne, hogy tudjak beszélni folyékonyan és nem az, hogy legyen egy nyelvvizsga papírom amit mutogathatok!

Vagy egy magántanár jobb lenne?


2012. jún. 14. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig is jobban haladtam, ha magántanárhoz jártam (nem kellett mindig a többiekre várni, hogy kinyögjenek egy mondatot, meg folyamatosan rájuk várni). A magántanár a te egyéni "tanulási stílusod"-hoz igazodik úgymond. Persze vannak nyelvtanfolyamok is, amik egész jók, nem tudom melyik városban laksz, nálunk például (Miskolc) az egyetemen vannak nagyon jó tanfolyamok, nyelvtanárok.
2012. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen most így utólag átgondolva tényleg jobb lenne a tanár, csak gondolnom kell az anyagiakra is, nemtudom melyikkel lehetne kevesebb pénzből kijönni vagy kb. ugyanannyiba fájna hmmm fogalmam sincs. szerinted?
2012. jún. 14. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb. 4-5 éve 2500 Ft-ért jártam magántanárhoz (60 perc), most nem tudom mennyi lehet a tarifa, de biztosan több, pedig már akkor is sokkaltam.. Nyelvtanfolyam azért lehet olcsóbb, mert 10-12 fő esetén nem hiszem, hogy mindenkitől beszednének 2500 Ft-ot óránként.. mekkora biznisz lenne már, mindenki nyelvtanárnak menne, hogy óránként 25.000 Ft-ot keressen.. Amit én néztem most nyelvtanfolyamot, 60 órás 60.000 Ft, szóval anyagilag jobban megéri.
2012. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!