Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú angol nyelvvizsga...

Középfokú angol nyelvvizsga szóbeli részére aki nem megy el, az nem kapja meg a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 15. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem mész el és megkapnád, szerinted bárki is elmenne?


Ha nem teljesíted a követelményeket, akkor nem végezted el a tanfolyamot, így nem vagy értékelhető, és nem kapsz elismervényt.

2012. jún. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az írásbeli vizsgáról megkaphatod a bizonyítványt.


De elég nagy hülyeség nem elmenni, ha már be van fizetve a pénz.

2012. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem, és köszönöm a válaszokat!

egyébként csak azért kérdeztem, mert van egy ismerősöm, akinek állítása szerint csak írásbeli nyelvvizsgája van és arra voltam kíváncsi h lehetséges-e az...

2012. jún. 15. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:

A legtöbb nyelvvizsgánál, ha mind a szóbeli mind az írásbeli megvan, akkor megkapod a komplex vizsgát.

Ha írásbelin eléred a 60%-ot, szóbelin nem, akkor az írásbeliről kapsz részvizsgát, utána már csak a szóbelit kell letenned.

Sőt olyan is lehet, hogy csak írásbelire jelentkezel, akkor csak arról kapsz bizonyítványt. (Az írásbelire és a szóbelire máshogy kell felkészülni, így nem hülyeség először csak az egyikre koncentrálni.)


DE van olyan nyelvvizsga is, ahol csak egyszerre lehet jelentkezni szóbelire és írásbelire, ilyenkor ki is van írva, hogy részbizonyítványt nem adnak ki.

2012. jún. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van külön írásbeli, külön szóbeli, és a komplex. De ha te komplexre jelentkezel, és nem mész el a szóbelire, akkor nem kapsz komplex nyelvvizsgát.
2012. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"mert van egy ismerősöm, akinek állítása szerint csak írásbeli nyelvvizsgája van és arra voltam kíváncsi h lehetséges-e az..."


Persze hogy lehetséges. De nem csak azért, mert nem megy el a szóbelire, hanem csak az írásbelire jelentkezik.

Én is úgy csináltam meg, hogy először a szóbelire jelentkeztem, az meglett, és 2 évvel később amikor időm-pénzem volt a dologra most megcsináltam az írásbelit.

És most 2 bizonyítványom van egy szóbeli és egy írásbeli együtt egy komplexet érnek.

De ha egyszerre csináltam volna a kettőt, akkor egy bizonyítványt kapok komplex vizsgáról.

2012. jún. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eddig én nem is hallottam erről h külön is meg lehet csinálni a szóbeli és az írásbeli nyelvvizsgát, de örülök neki, mert nekem a szóbeli része nem nagyon megy, és ezért eddig nem is foglalkoztam a nyelvvizsga gondolatával se, de így jövőre lehet elmegyek az írásbeli részére...
2012. jún. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!