Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik online oldal a legjobb...

Melyik online oldal a legjobb ingyenes spanyol nyelvtanuláshoz?

Figyelt kérdés
Olyan oldal van, ahol ingyenes tanulás lehetséges, és esetleg feliratkozással naponta küldenek e-mail-ben leckéket? Magamtól szeretnék elkezdeni tanulni, és kíváncsi lennék, hogy hol lenne a legjobb.
2012. jún. 19. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is spanyolul tanulok magamtól.

Használom a livemocha.com oldalt. Nem tudom, ismered-e, ez nem pont olyan, mint amit keresel, de nagyon hasznos. Anyanyelviek segítenek neked tanulni, kijavítják, amit írsz, beszélgetnek veled... De nyelvleckék is vannak rajta, teljesen kezdőtől. Próbáld ki szerintem, érdemes! Közben te is segíthetsz magyarul tanulóknak, ha van kedved.


Emellett én megvettem az Espanol sin fronteras című tankönyv 1-2-3. részeit. Ez lefedi az alapoktól egészen a felsőfokú nyelvvizsgáig az anyagot. Végig is vettem, persze nem magoltam be semmit, csak olvasgattam.


Regényeket kezdtem még olvasni, meg filmeket nézek spanyolul. (Felirattal, vagy akár nélküle.)


Nagyon jól lehet így tanulni, én nagyon szeretem. :)

2012. jún. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

regisztrálni kell, angoltudás szükséges

2012. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha angol tudás van akkor Duolingo.com is tökéletes spanyolt tanulni.
2015. jan. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!