Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolulu szeretnék tanulni,...

Spanyolulu szeretnék tanulni, melyek a legjobb spanyol nyelvkönyvek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 01:57
 1/8 anonim ***** válasza:
63%

Én a PONS-t ajánlom. Az nagyon nagyon jó! Azt nem tudom biztosan , hogy spanyol van -e kiadva belőle, de hogy német,francia volt az tuti!:) De szerintem spanyol is, hisz az is egy elég közkedvelt nyelv lett manapság! Szóval csak ajánlani tudom!

[link]

2010. dec. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Csatlakozom az 1. válaszolóhoz!

A PONS kiadványai nagyon jók

Nekem 3 spanyol PONS könyvem van, de használom angol és némettanulásra is ezeket:)

2010. dec. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 3. 10:20
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a PONS annyira nem jó, mert angolból fordítják és angol anyanyelvűeknek szól a magyarázat. Mondjuk a spanyol könyveket nem ismerem, csak az oroszt, de ha nem tudnék angolul, akkor nem értettem volna a nyelvtani magyarázatokat. Én a Colores-ből tanulok, szerintem jó.
2010. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
nekem semmi gondom nem volt a PONS-sal
2010. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nagyon jó volt a tanuljunk nyelveket! sorozatból a spanyol 3 része. Van sok feladat benne, és olyan barátságos kötetek voltak:-) jó nyelvtani magyarázatokkal. Abból tanltam, és felsőfokúm lett:-)

[link]

2010. dec. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha igazán könnyed és élvezetes formában szeretnél spanyolt tanulni akkor ajánlom figyelmedbe Dr. Király Rudolf nyelvkönyveit. Spanyol, olasz és portugál nyelven beszélt.


Címe

Dr. Király Rudolf: Tanuljunk könnyen gyorsan spanyolul!

Google találatok

[link]


A könyv 1974-ben íródott. Azóta rengetegszer újra és újra kiadták.


Itt van PDF (eBook) Formátumban.

[link]


És ami a legjobb a könyvben. Rengeteg található belőle az (online) antikváriumokban. Így nagyon olcsón egy igazán remek tankönyvhöz jutsz hozzá. Sokkal jobb mint a modern kiadványok. Járj utána megérni ;)

2010. dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előző vagyok. Valamiért nem működik a PDF link. Megpróbálom újra belinkelni


[link]


A legújabb (1997) kiadása G&A kiadónál volt így néz ki a borítója

[link]

2010. dec. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!