Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejleszthetem otthon...

Hogyan fejleszthetem otthon az angol tudásomat? Sorozatok?

Figyelt kérdés

sziasztok!:) 16L vagyok, és nem vagyok vmi jó angolból, ezért otthon tanulnék, terveztem hogy szavakat is tanulok, meg szíevsen néznék angol nyelvű sorozatot, angol felirattal. Ha úgy nézem akk és vmit nem értek, megnézzem a szótárból? Vagy nektek hogy hatékony? Hallottam,hogy az így jártam anyátokkal egy jó sorozat, esetleg tud vki linket adni vagy segíteni hogy hol tudom angol felirattal nézni és h a nyelv is az legyen? Vagy esetleg más sorozat isjó:)

köszi


2012. jún. 21. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapötletnek nem rosz csak én angolul nézném magyar felirattal és ha valami szót nem értek akkor gyorsan le lesném!
2012. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de linket nem tudnál adni légyszi?:) de én angol felirattal szeretnémxd esetleg vmi angol nyelvű könyv, vmi izgi regény?:)
2012. jún. 21. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:

A regény is jó ötlet, de akkor a legjobb, ha már olvastad magyarul.

A filmeket én is angol felirattal javaslom, de ha nem érted így sem, nézz mindig utána.

2012. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jún. 21. 13:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes ötlet :D én így csinálom már egy jó ideje, és sztem hasznos :) angol felirattal nézek mindent, és kiírom azt a szót amit nem ismerek, lefordítom megtanulom... egyes időközönként újra átismétlem őket, mert ha kevesebbszer jön elő úgy is elfelejti az ember :) van olyan amikor egy sorozatban 40 perc alatt már csak össz vissz: 5-6 szót kell kiírnom :)
2012. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azjó:)és tudsz ajánlani vmit?
2012. jún. 21. 16:12
 7/8 anonim válasza:

Én is így fejlesztem itthon az angolomat, régebben vettem egyszerűsített olvasmányokat is.


Ajánlom: The Big Bang Theory, Dexter, Californication, Boardwalk Empire, Sherlock, Chuck, Criminal Minds (ebből rengeteget tanultam, mert mindig nagyon szabatosan fogalmaznak benne :D), HIMYM, Community, Cougar Town, Sopranos.

2012. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. jún. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!