Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha sikerülne az angolból...

Ha sikerülne az angolból felsőfokúm és oroszból összehoznék egyedül alapfokú-közép-és felsőfokú nyelvvizsgákat szinte egyedül, akkor elhinnék hogy nem kell engem lebecsülni?

Figyelt kérdés
És ha lehet,most ne írjátok hogy az alapfok nem ér semmit,mert én még annak is örülnék.
2012. jún. 21. 17:31
 1/4 A kérdező kommentje:
és mondjuk suliba is elég jó jegyeim lennének.és franciát is tudnám.
2012. jún. 21. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Alap közép és felsőfokot tök fölösleges csinálni egymás után. Tanulj többet és menj csak felsőre.


Ki becsül le?

Meg mi ez a sok feltételes mód?

Tanulj és kész.

2012. jún. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azért akarsz nyelvvizsgákat tenni, hogy ne becsüljenek le..? :D vagy most ezzel akarsz mindenkinek menőzni hogy okosnak tartsanak? nem értem :D
2012. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A város légjobb gimijébe megyek.A legjobb osztályába(humán)És a humántárgyakkal megvagyok,azokat tudok,sztem a földrajzot is.Viszont a kémiát,fizikát nem valami zseniszinten.Matekból egész jó a helyzet,de nem matekból vagyok a legjobb.És a reáltárgyak nem nekem valók,de ennek ellenére nem akarom hogy úgymond hülyének nézzenek,és ki szeretnék tűnni abban amiben tudok.:)Különleges képességeim pl.szuper énekhang nincs.

Alapból szeretem a nyelveket,az angollal elég jól megvagyok,és van még ami nagyon bejön nekem.:)Szóval szeretnék kitűnni valamiből:P

2012. jún. 22. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!