Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyibe kerülnek kb. a...

Mennyibe kerülnek kb. a nyelvvizsgára felkészítő tanfolyamok? Milyet ajánlanátok? ECL, TELC, BME, esetleg más?

Figyelt kérdés

Nyár végén, vagy ősz elején szeretnék németből középfokú nyelvvizsgát tenni, de úgy érzem, szükségem lenne előtte egy kis felkészítő tanfolyamra.

Az iskolai tanárom szerint menne a középfokú nyelvvizsga, és szükségem is lesz rá, ezért szeretném még az ősszel letudni, hogy utána teljes mértékben az érettségire koncentrálhassak.


Ettől függetlenül úgy érzem, egy 30 órás tanfolyam sokat segítene.

Milyen tanfolyamot, nyelvvizsgát ajánlanátok? Mennyibe kerül kb. egy 30 órás tanfolyam? Hogyan zajlik a tanfolyam?


17/L



2012. jún. 22. 11:43
 1/2 ancsuuu válasza:
100%
Szia. Ha megengeded akkor lebeszélnélek a felkészítő tanfolyamról. Sztem 1 külön tanárral többre mennél.:) És még lehet olcsóbban is kijönne,meg akkor csak veled foglalkozna ,nem még rajtad kívül 10-el. Gondold meg:) Én is külön tanárhoz jártam és most csinálom az ECL B2-es német vizsgámat.Egyébként ha kell tétel vagy pár anyag szívesen átküldöm:)csak írj
2012. jún. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szóbeli TELC-en érdemes nagyon könnyű én 3 hónap felkészítés után mentem és 80% körül lett, írásbeli meg ORIGÓ, ez a szótáros, de a nyelvtant nagyon kell vágni hozzá.
2012. júl. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!