Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van valakinek eladó használt...

Van valakinek eladó használt Telc középfokú német felkészítő tankönyve? Bármilyen érdekel.

Figyelt kérdés
Várom a válaszotokat.
2011. jún. 14. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem megvan a Zertifikat Komplett c. könyv, tollal csak max 10 szó van beleírva, úgyhogy szinte új (de azok sem teljesen a megoldások, na mindegy nem tudom elmagyarázni:D) ha érdekel írj! azért nem kellett nekem, mert döntenem kellett, hogy ÖSD vagy telc és ezért mindkettőhöz rendeltem könyvet és inkább az ÖSD volt szimpatikusabb. az árat megbeszéljük, eredetileg 4000Ft körül van, de 3000+postaköltségben megegyezhetünk, ha neked jó.
2011. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van többféle -
2015. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tematikus szótár nem jó?
2015. febr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!