Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megyek ki Angliába dolgozni...

Megyek ki Angliába dolgozni kb 1,5 hónap múlva. Most kezdtem el tanulni az angolt. Szerintetek ennyi idő alatt mit lehet elérni?

Figyelt kérdés

Heti 2-3x járok tanárhoz.

A nyelvtani részre nem megyek rá csak a legminimálisabbra.

Most nekem annyira nem kell profi tudás csak hogy valamit értsek.

Régen középiskolában németet tanultam de ahoz teljesen HÜJE voltam.

Ez könnyebben megmarad mint a német?


2012. jún. 22. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Másfél éve kellene tanulnod, nem másfél hónapja. Így sok jóra ne számíts. Hogy kaptál egyáltalán munkát nyelvtudás nélkül?
2012. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1,5 hónap nagyon kevés, mellesleg az is fontos, hogy milyen a nyelvérzéked. Magad is foglalkozz az angollal szabadidődben, bár ez is kevés lesz.


De nyugi, nem csak a némethez, a magyarhoz is HÜLYE vagy.

2012. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minél több szót tudsz, annál többet fogsz érteni, nagy vonalakban így lehet összefoglalni.


Napi 5 szó, az 225 másfél hónap alatt. Az kb semmi.

Napi 10 szó, az 450 másfél hónap alatt, kicsit jobb, de ez is elég kevés még.

Napi 20 szó, az 900 másfél hónap alatt, innentől kezdve valamit már meg is fogsz érteni.

2012. jún. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem heti 2-3 alkalom (nem tudom, hány órában gondoltad) kevés. Milyen szinten vagy? Teljesen kezdő? Én augusztus körül költözöm a férjem után Ausztriába, és még sosem tanultam németül, így beiratkoztam egy intenzív nyelvtanfolyamra. Heti 5x5 óra, rengeteg házi feladat, azt mondták, hogy még itthon is kell majd vele foglalkoznom napi 2-3 órát. Pedig én nem dolgozni megyek, háztartásbeli vagyok, így csupán "konyhanyelvre" van szükségem. Szerintem neked is érdemesebb lenne beiratkozni egy tanfolyamra.
2012. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az alapok megtanulásához

2018. júl. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!