Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Még a nyáron szeptember előtt...

Még a nyáron szeptember előtt akarok nyelvvizsgát tenni. Még ráérek jelentkezni?

Figyelt kérdés
Középfok angol. Kell már most jelentkezni ilyen aug utolsó heteire, vagy még van egy kis időm?
2012. jún. 22. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is el kell dönteni, hogy hol szeretnél nyelvvizsgázni, majd megnézni a neten, hogy mikor lesz a nyelvvizsga és meddig lehet jelentkezni.

Talán kb. 1 hónappal a vizsga előttig lehet jelentkezni vagy valahogy így van, de inkább nézd meg a neten.

2012. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fölmész a vizsgaközpont honlapjára, és ki van írva, mikor vannak vizsgaidőpontok, meddig lehet jelentkezni.


Pl. BME: határidő jún 29

TELC: júl. 9

Origo: júl 16.


Satöbbi.

2012. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát igyekezz, én múlt héten jelentkeztem Origóra és jól 7-én megyek...
2012. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!