Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért van az hogy az angol...

Miért van az hogy az angol tanár beszédét, úgy ahogy megértem, de egy angol vagy amerikai beszédét képtelen vagyok? És hogy tudok ezen segíteni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 23. 01:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért mert az angol tanár szépen, artikulálva beszél, hogy megértsd, a született angol anyanyelvűek meg nem nagyon figyelnek a totális artikulációra sokan hadarnak, teljesen máshogy ejtik a szavakat. Az én egyik módszerem az volt, hogy a youtube-n a kedvenc dalaimra úgy kerestem rá, hogy szöveggel. Tehát ének közben néztem a szöveget és elkezdtem hallgatni a kiejtést. Nekem segített. De mindig is úgy voltam vele, hogy igazából, használható módon csak anyanyelvi környezetben lehet megtanulni. Nem is érdemes olyan tanárnál tanulni, aki nem töltött el jó sok időt külföldön.
2012. jún. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak egy középfokú szintig kéne, utána munkahelyemet sehol nem kell az angol.
2012. jún. 23. 01:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok, sok, sok angol vagy amerikai sorozat/film! Nekem tonnányit segített :)
2012. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!