Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgára ki kell öltözni...

Nyelvvizsgára ki kell öltözni úgy mint pl érettségire?

Figyelt kérdés
Szemet súzr ott, ha farmerbe meg pülóba megyek el?

2012. jún. 27. 17:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, szemet szúr, főleg szóbelin. Öltözz ki rendesen, ne ezen múljon már...
2012. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Illik kiöltözni,ne az utcáról menj már oda
2012. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Aha... Szóval meglátnak farmerban és "Na ezt nem!, megbukott! Ne is jöjjön be! Viszlát..."
2012. jún. 27. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Vagy ez, vagy úgy kötekednek és pontoznak szóbelin hogy nem lesz esélyed átmenni.
2012. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Jólneveltség kérdése
2012. jún. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Én farmerbe és kockás ingbe mentem, a társam pedig teljesen kiöltözött(zakó,nyakkendő,fehér ing,lakk cipő...) mégis jobban sikerült nekem...
2012. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Kockáztatni mindig lehet, de ne ezen múljon már. Meg egyébként is, jó lenne megszokni hogy ilyen helyekre (szóbeli vizsga, érettségi, állásinterjú) öltönybe kell menni, akkor a nyelvvizsga miért legyen kivétel?
2012. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Én egy sötét nadrágban és egy fehér felsőben mentem. Elegáns voltam, de nem mondanám ünneplőnek. Volt olyan is, aki beállított farmerban és pólóban. Senki nem nézte. Szerintem bőven elég, ha egy kicsit csinosabb vagy, ne mackónadrágban menj, de nem is kell öltöny/kosztüm.
2012. jún. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

Persze biztos jobb kiöltözni, mint nem.

Habár én se voltam, még is 92%os lett a szóbelim

2012. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem muszáj szerintem fehér blúz/ing és fekete szoknya/nadrág, de ilyen alkalommal illik csinosabban, elegánsabban öltözni.


Nyilván vizsgáztatója is válogatja, van aki érzékenyebb az illemszabályok betartására. Én pl az első alkalommal azért buktam el a szóbelin, mert egy baleset miatt nagyon nagy dugó lett és én elkéstem. Én voltam az utolsó vizsgázó és nem késtem sokat, de mire befutottam a vizsgáztatók már kalapban, kabátban zárták éppen az ajtót. Persze levizsgáztattak, de látszott rajtuk, hogy bosszúsak és nem hitték el, hogy önhibámon kívül késtem.

2012. jún. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!