Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol - gyorsan, hatékonyan?

Angol - gyorsan, hatékonyan?

Figyelt kérdés

Szeptembertől Angliában fogok élni, az angolom jelenleg középszinten van, nyelvvizsgám is van, de hát az ott nem jelent semmit.. :-)

Az érdekelne, hogy honnan, milyen könyvből, internetes oldalról tanulhatnék szavakat, amelyeket a mindennapokban is használnak?

Mert pl nyelvvizsgán témakör ugye a környezetszennyezés, tehát megtanultam arról egy csomó kifejezést, de nem hinném hogy azt használni fogom, ez csak egy példa.

Tehát szívesen fogadnék olyan forrást, amiből tényleg az ALAPVETŐ, hétköznapi, gördülékeny beszélgetéshez szükséges szavakat, kifejezéseket tudom elsajátítani.



#nyelv #angol #hatékonyság #hétköznapi beszéd
2012. jún. 28. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legegyszerűbben úgy szeded fel azokat a szókapcsolatokat, ha angolul filmezel/sorozatokat nézel. Ha nem ilyenre gondoltál akkor bocsi. :)
2012. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neten ezeket meg lehet találni:


Ha otthon:


Angol nyelv:


English Today (magyar feliraz)

Angolul könnyű (magyar szöveg)

EnglishBox (magyar szöveg)

follow me bbc english

Angol CD intenzív nyelvtanfolyam

Learn English with Jennifer Lessons for Beginners

English in 20 minutes a day

Callan Lessons

Assimil English

Relax angol villám


Tanfolyam


Angol nyelvtanfolyam írd be keresőbe és válasz amelyikbe járni akarsz.

2012. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy pons angol kezdőknek vagy haladóknak is van.
2012. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!