Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem emléekszem a tételekre,...

Nem emléekszem a tételekre, amiket megtanultam. Ismételni pedig nincs időm. Jó tipp arra, hogy hogy fussam át gyorsan és hatékonyan őket?

Figyelt kérdés
Pénteken érettségizem, és még van 20 tétel, amit meg kell tanulnom. De az eddigiekre alig emlékszek, pedig figyelmesen tanultam. Hogy tudom őket gyorsan átismételni, úgy hogy visszatérjenek az emlékek?
2012. jún. 19. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a maradékot, a többi miatt pedig ne aggódj. Emlékszel mindenre, vizsgán minden eszedbe fog jutni. Csütörtökön már csak olvasgasd őket, este pedig majd csak pihenj.

Sok sikert! :)

2012. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, csak megerősíteni tudom az elsőt :) ott eszedbe fog jutni amit megtanultál. sok sikert!
2012. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!