Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felsőfokú angol Euro nyelvvizs...

Felsőfokú angol Euro nyelvvizsga! Egy- vagy kétnyelvűre érdemes menni?

Figyelt kérdés

Persze, tudom, attól függ, hogy mennyire megy jól a fordítás, de én saját tapasztalatokat várnék!

Esetleg van olyan. aki szintén júliusban megy felső angolra?

Köszi szépen a tapasztalatokat!:))



2012. jún. 28. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szorít az idő, inkbb az egynyelvűt ajánlom, mert ugyebár plusz feladattípus, amit ugyanúgy kell gyakorolni, ahogy a többit is.

Nekem speciel szimpibbek az egynyelvű vizsgák, bár én inkább a nevesebb vizsgarendszerek közül választanék. Jó, továbbtanulásnál, diplománál nem számít milyen, csak akkreditált legyen, az Eurót sokan választják, vizsgázóbarátnak is tartják.

2012. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én kétnyelvű közepest tettem euron. Elmondom amit gondolok: a kétnyelvű vizsga az már nem csak az angoltudásodat méri, hanem bőven a magyar anyanyelvi ismereteidet is. Szép megfogalmazás és bő magyar-angol szókincs szükséges hozzá. Ha úgy gondolod, hogy ezzel rendelkezel, akkor nyugodtan vágj bele, én ezt élveztem legjobban az egész vizsga alatt (bár ebben az is közrejátszott, hogy egyedül voltam kétnyelvűs :P)
2012. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!