Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol tanulás otthon?

Angol tanulás otthon?

Figyelt kérdés

Eddig németet tanultam, de nem szeretem, örülök h sikerült leérettségiznem belőle. Szeretnék angolt tanulni, több hasznát venném (gyakorlatilag minden álmom, h megértsek egy angol nyelvű filmet).

Alapokat szeretném itthon elsajátítani. Valaki volt hasonló helyzetben? Hogy kezdtetek hozzá? Esetleg tudnátok oldalakat ajánlani, ahonnan teljesen az alapoktól (kiejtéstől) el lehetne kezdeni?

Előre is köszönöm!



2012. jún. 29. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

www.livemocha.com

Itt ingyenesen tanulhatod meg az alapokat

2012. jún. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

[link]

Nézd meg ezeket az oldalakat. Hátha segítenek:)

2012. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A livemochát akartam én is ajánlani, de látom, már megtették előttem. :)


Még annyi, hogy egyszerűen kezdj el filmeket nézni, ha úgyis ez az álmod. Ha feliratot akarsz rátenni, az angol legyen, és aztán vedd le majd!

Olyan filmmel kezdd, amit magyarul már ismersz, és ne törődj vele, hogy nem érted!! Kitartás, és hallgasd.


Olvasni is kezdj el. Mármint könyvet: regényt, novellát...

Ha ehhez először nincs türelmed, akkor nézz szét itt: www.fanfiction.net Bármilyen témában találsz itt kis rövid történeteket. (Kedvenc filmed, sorozatod, könyved...) Rajongók által írtak. Nagyon jók is vannak köztük.


Én ezekkel tanultam meg (film + olvasás), és így tanulom most a spanyolt is.

Beválik, csak kitartónak kell lenni. Nem baj, ha az elején semmit sem értesz, majd jön az is, ne add fel!

2012. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Angol nyelv:


English Today (magyar felirat)

Angolul könnyű (magyar szöveg)

EnglishBox (magyar szöveg)

follow me bbc english

Angol CD intenzív nyelvtanfolyam

Learn English with Jennifer Lessons for Beginners

English in 20 minutes a day

Callan Lessons

Assimil English

pons nyelvtanfolyam kezdőknek haladóknak.

Relaxa angol Villám

2012. júl. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!