Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az nem lenne, , baj" ha...

Az nem lenne, , baj" ha jobban beszélnék franciául és/vagy oroszul mint angolul?

Figyelt kérdés
Angolból most készülök a felsőfokra.De sztem jobban tudnám megtanulni a másik kettőt.Van egy olyan érzésem,angolból van középfokúm és valahogy jobban magamnak valónak érzem kicsit a másik 2t,abból a szempontból hogy ha a munkavállalást és ilyesmiket vesszük figyelembe.köszönöm a válaszokat előre is.:)

2012. jún. 30. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ember mindig azt a nyelvet tudja legjobban használni, amit szeret is, amit szívesen tanul :) Jó, hogy van mellette angoltudásod is, az ma már elengedhetetlen, de ha magadénak érzed a franciát/oroszt, akkor mindig érvényesülni fogsz velük. Nyelvet beszélni pedig sohasem "baj", hogy a te szavaddal éljek! :)
2012. jún. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:)örülök hogy ilyen választ kaptam.:)megy a zöld:))
2012. jún. 30. 14:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Én angolul beszélek felsőfokon, meg spanyolul középfokon. És azt vettem észre, hogy kevés helyen kell ugyan a spanyol, de ahol mégis, akkor ott nagyon nagy a versenyelőnyöm, mert kevesen beszélik. Az előző helyemre is úgy jutottam be pályakezdőként, hogy nem találtak spanyolost. Sajna most megint álláskereső vagyok, és nagyon nehéz akárhova bejutni, sajnos most pont nincs spanyolos hirdetés. Ellenben angolul mindenki beszél. :(

Attól függ egyébként, hogy milyen állást pályázol meg. Egy állandó telefonálós helyen nem elég a középfok, de ha főleg írásban kell kommunikálni, akkor elég. És akkor többre mész még egy nyelvvel.

2012. jún. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tolmács vagy fordító szeretnék lenni,esetleg történész.Amúgy azért is kérdem mer angolul ugye mindenki tud,anya is nagyon mondja,és alap manapság.
2012. jún. 30. 19:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja,de fordító-tolmács az orosszal,franciával,svéddel.Esetleg megtanulnék még középfokon spanyolul,olaszul.Azutóbbi 2t csak azért hogy annyival többet tudjak.:D
2012. jún. 30. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, én csak biztatni tudlak :) Az oroszra mostanában úgyis nő a kereslet, mert amióta nem kötelező, senki sem akarja tanulni. A francia egyértelműen hasznos-használható, a svéd meg azért (is) jó, mert kevesen tanulják :)
2012. jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!