Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez az angol "szöveg"?

Mit jelent ez az angol "szöveg"?

Figyelt kérdés

Don't want (halálfej) no short blog man

Egy felsőn láttam kiváncsi vagyok mit jelent. :|

Köszönöm az értelmes válaszokat:)


2012. júl. 1. 09:37
 1/5 Smartguy86 válasza:

Elvileg valamiféle párhuzamot vonnak a blogírás és a rövid pénisz között. Legalábbis innen ezt sikerült kivennem google fordítóval. Nem tudok olaszul, de ha valaki tud, akkor biztos érti:

[link]

2012. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A "Don't want no short dick man" kb. annyi, mint "Nem akarok rövid f@-szú férfit". Ebből lett gondolom átalakítva, hogy "nem kell rövid blogger". Vagy ilyesmi. :)
2012. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Smartguy86 válasza:
Talán azért, mert akinek kicsi van, annak unalmas az élete, és akkor a blogja se lenne valami hosszú??? Elég szövevényes a streetart :D
2012. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem erosen szlenges, de valami olyasmi, hogy :

"Nem akarok hamar meghalni,

nem ér a rövid blogírás"

2012. júl. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Smartguy86 válasza:
A #2-es válaszoló már leírta a jelentést, az már biztos. Már csak az a kérdés, hogy miért az.
2012. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!