Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet valahonnan az internetrő...

Lehet valahonnan az internetről letölteni magyar-német/német-magyar nagyszótárat?

Figyelt kérdés

Nem kéne nekem bele semmi különleges funkció, csak annyi, amennyi egy nyomtatott nagyszótárban van, kb. 190 000 szóval. Ha Pdf ben van, az untig elég lenne.


Tud valaki ilyet?

Előre is köszönöm.


2012. júl. 6. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a program nekem nem működik, de azért köszönöm.
2012. júl. 7. 16:34
 3/7 webnyelv ***** válasza:
A nagyszótárat meg kell venni. Tudtommal adnak hozzá CD-t, ami számítógépen használható, legalábbis az angolhoz adtak.
2012. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ettől tartottam én is, hogy meg kell venni, és nem olcsó...


Esetleg nem lehet valahonnan a CD anyagát letölteni?


(Elvileg az tartalmazza az egész szótár nyomtatott anyagát.)

2012. júl. 12. 15:25
 5/7 anonim válasza:

Remélem méh nem vagyok elkésve, de én ezt az oldalt ajánlom neked. Itt tudsz mondatokat is fordítani, valamint le is ellenőrzi, hogy jól írtad-e a mondatot. Igaz ez nem konkrét német oldal, de nagyon sok nyelvet fordít és nagyon sok szót ismer.

[link]


Valamint van még ez, itt is van több nyelv.

[link]


Jó tanulást! :)

2012. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 webnyelv ***** válasza:

Nyilván nem ilyenre gondolsz, de ebben a szótárban eddig szinte mindent megtaláltam, amit kerestem:

[link]

Néha "zöldséget" ír ki, pl. főnévi igenév helyett egy ragozott alakot, ezen rajta lehet csípni.


Ez is elég jó szótár szerintem, részletes, én inkább angol-német viszonylatban használtam, de magyar-német párosítást is be lehet állítani, úgy még nem próbáltam:

[link]

2012. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, ez a magyarnemet.hu talán a legjobb, ment mindenkinek a zöld kéz!


Esetleg ha tudtok még mást is, vagy olyat, ami pdf-ben van, írjátok meg légyszíves.

2012. júl. 22. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!