Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leellenőrizné az angol...

Valaki leellenőrizné az angol levelemet? Nyelvizsgára, készülök, még nagyon az elején vagyok!

Figyelt kérdés

9 Katica Street,

Falu,

Megye.

Irányítószám

7th August 2012

Dear Judy


The reason I am writting is that I want to your pen friend. Your address I give my teacher last week.


My name is XY. I live in Falu with my parents and my sister. I'm nineteen yeras old. I'm studing in Eger's college. I want to be teacher once. I'm single. I have two dogs. They name are Tücsi and Kormi.


In my free time I listen to music and wach TV. I like Britney Spears's songs for exaple Baby on more time or Criminal. My favourite bokk is Fejős Éva Hello, London.


I'm quite short and slim girl. My eyes are blue and my hair is long and fair.


I hope you are answer my letters soon.

Your Sinceraly,

XY


2012. júl. 7. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Megvan elég szó?

Illetve a nyelvvizsgán nem szeretik az összevonásokat.

Vagyis I'm helyett írd ki rendesen I am-el.

2012. júl. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyi szónak kell lennie én úgy olvastam 15-20sor, itt nnem látszik, de füzetben (nagy alaú) megvan. Én inkább a nyelvtani javításra vagyok kíváncsi! :)
2012. júl. 7. 14:17
 3/7 English ***** válasza:
73%

I am writing to you because I want to be your pen friend.

I gave your adress my teacher last week.


I am studying in the college of Eger. ... Their names are...


for example


My favourite book is Hello, London from Éva Fejős.


Szerintem a quite az quiet lenne, de nam vagyok benne biztos.


I am looking forward to hearing from you VAGY Hope you answer (my letter) soon.


Yours sincerely,

XY

2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 English ***** válasza:

Előző vagyok.


Az "I want to be a teacher once" mondatot úgy akartad érteni, hogy majd egyszer valamikor tanár szeretnél lenni?

Ha igen, én azt úgy mondanám, hogy: I want to be a teacher in the future. VAGY I want to be a teacher later.

2012. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Englis, köszönöm szépen, hogy kijavítotatad a levelemet. Olyan butaságokat rontottam el :S
2012. júl. 7. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha angol B2-re mész, akkor felejtsd el. Fényévekre vagy tőle.
2012. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még nagyon távol vagyok tőle, de valahol el kell kezdeni!
2012. júl. 7. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!