Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvet, honlapot...

Milyen könyvet, honlapot tudnátok ajánlani teljesen kezdőnek, h németül megtanuljon?

Figyelt kérdés

Nem bánnám, ha lenne hozzá hanganyag is, mert az egyszerűbb, mint mindig kimondatni a nettel.

Tudom, hogy legjobb lenne tanárhoz, tanfolyamra elmenni, de most nem ez volt a kérdés :) Könyv cím, URL érdekelne.

Nagyon köszönöm a segítséget!



2012. júl. 11. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanuljunk könnyen gyorsan németül c. könyv. Hanganyag nincs hozzá, de a németben az a jó, hogy a magyarok számára nem nehéz a német szavak kiejtése, mert nagyon hasonló :-) Azt a néhány elérést pedig leírják a könyv elején, pl az sch=s, ch=h meg ilyenek. Ha esetleg elakadnál, írhatsz nekem privátot is, ha tudok, segítek. :-)
2012. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget, megnézem majd a boltokban. Mert, ha hiszed, ha nem...ennek a könyvnek a második(!) része meg van itthon... :)

Egyébként számomra a kiejtés nagyon furcsa, angolos vagyok és valahogy nagyon fura nekem a kiejtés is, ez a sok mássalhangzó is.

Ha valakinek további tippje van, azt is nagyon megköszönöm.

2012. júl. 11. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Tangram, mi abból tanultunk, jó könyv. Az Em NEU is jó de az nehéz lenne neked kezdőként még.
2012. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kezdésnek pons német, ha azt befejezted assimil német.

közben minden este mehetnek a német filmek.

2012. júl. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hűha, mindenki mást ajánl :) Azt hiszem bemegyek majd egy könyvesboltba és megnézem őket :)

Egyébként ezt találtam http://www.youtube.com/watch?v=zZAWygYoN30 még sok ilyen anyaguk van. Mi a véleményetek róla?

Köszönöm a segítséget!

2012. júl. 12. 11:36
 6/8 anonim válasza:

utolsó válaszoló vagyok.

ha hanganyag kell és tudsz angolul akkor nagyon jó kezdésnek

pimsleur német és michael thomas német is.

de az assimilt mindenképpen próbáld ki.

az is nagyon jó.

kis szövegek vannak benne egyik oldalon németül a másikon magyarul.

minden szöveghez van feladat is

ezeket a szövegeket kell megtanuljad de nem normális módon hanem 2 hullámban ahogy a könyvben is le van írva.

az interneten az ingyenes német leckék kezdésnek jók,

csak ezekből nem fogsz megtanulni németül.

2012. júl. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szerintem jó az a hanganyagos youtube link, sokat segíthet az elindulásban, különösen, ha tudsz angolul :-) Sok sikert!
2012. júl. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok segítő hozzászólást :)

A kreatív németből kezdtem tanulni, de nem igazán tetszett, ill. helyenként nem is volt helyes, ezért kerestem mást.

Most úgy döntöttem, hogy szavakat fogok tanulni netről, ill. nézem ezeket a videókat (legalább az angolt se hanyagolom teljesen). Szeptemberben pedig beiratkozom egy intenzív nyelvtanfolyamra, mert a nyár mászkálósan telik (szerencsére).

2012. júl. 14. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!