Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Megbízható, türelmes japán...

Megbízható, türelmes japán nyelvtanárt keresek, ajánlanátok egyet?

Figyelt kérdés
Japán nyelvvel,kultúrával,történelmével szeretnék megismerkedni kezdés képpen.

2012. júl. 11. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legszebb dolog, de magamat tudom ajánlani. Megbízható vagyok és nagyon türelmes. :D

Elég régóta foglalkozom a nyelvvel és egy jó ideje tanítom is.

Ha budapesti vagy akkor írj nyugodtan privátban vagy a mailemre: lord_andrew@freemail.hu

és megbeszéljük a részleteket.

Van még bőven szabad kapacitásom új tanulókra, szóval várom a jelentkezésedet!

2012. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem magamat ajánlom, hanem a tanáromat, aki szintén türelmes, megbízható, és a tudása is hatalmas. Két évet élt és tanult Japánban, s megvan a legmagasabb szintű nemzetközi nyelvvizsgája. Én semmiért el nem cserélném a szenszejt :)


Nézd meg a honlapját, az árai is teljesen korrektek:


kiralyrobert.hu


(ott megvan az elérhetősége is)

2012. júl. 13. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy nyelviskolát ajánlok, én ott tanulok. A tanároknak meg van az N1-es nyelvvizsgájuk, rendesek, jól magyaráznak, jó a hangulat, ha kérdezek, akkor érthetően elmondják. Van egy anyanyelvi tanár is, aki mindig 3 havonta jön. Engem már tanított egyszer. Illetve van filmklub, szokott lenni kalligráfia és teaszertartás-oktatás is. És, ha nem tetszik a csoportos tanulás, lehet egyedül is tanulni, hogy a tanár csak rád figyel :)


momiji.hu

2012. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!