Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen anyagot ajánlanátok...

Milyen anyagot ajánlanátok német felsőfokú felkészüléshez?

Figyelt kérdés
Középfokon beszélek, B2 nyelvvizsgám van. Külföldi munkavállalás miatt szeretnék felfejlődni felsőfokú szintre (elsősorban nem is papír, hanem a tudás kellene). Abban szeretném hozzáértők segítségét kérni, hogy miből tanuljak (kérlek ne a filmeket-újságokat mondjátok, nekem valami "töményebb" kellene, pl. C1 szintű szószedet vagy ilyesmi). Köszönöm szépen előre is.
2012. júl. 8. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Maklári Tamás-féle LAZÁN NÉMETÜL! negyedik kötetét merem ajánlani, nagyon jó, felsőfokos szókincse van, telis-tele szórakoztató, élvezetes feladattal.


Továbbá feltétlenül szükséged lesz egy olyan feladatgyűjteményre, amiben kifejezetten az általad választott vizsgatípus feladatai vannak.

Szóbeli tételkidolgozáshoz pedig ott van az 1000 FRAGEN UND ANTWORTEN felsőfokos kötete, érdemes beszerezni.

2012. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 8. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


azt hiszem ennél töményebb nincs. megoldás is van mindegyikhez.nagyon jó szerintem!

2012. júl. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vicces az utolsó link. B2 nyelvvizsgámat tettem le, de ahhoz képest egész jól megcsinálom a feladatokat c2-ban :D
2012. júl. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!