Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvet szeretnék tanulni,...

Nyelvet szeretnék tanulni, alapoktól. Német és/vagy orosz érdekelne. Melyik nyelviskolát ajánljátok, ahol nem akarnak lehúzni, átverni, olcsó, mégis minőségi oktatás van?

Figyelt kérdés

2012. júl. 15. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
olcsó nyelviskolát sehol sem találsz,viszont vannak kedvezmények a nyelviskolán belül.Van olyan hogy beiratkozási kedvezmény,meg van olyan is,hogy ha régi hallgató voltál valahol akkor kedvezményesen mehetsz további tanfolyamokra.Nem tudom hol laksz,de a Katedrát alyánlani tudom.Megbízható,és minőségi.
2012. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Javaslom az otthoni nyelvtanulást. Annál olcsóbb nincs.


Fogsz egy könyvet, németből pl. Maklári - Lazán németül c. könyvet ajánlották most nekem, azzal kezdtem neki a tanulásnak, és tanulsz szépen. Aztán ha eljutsz egy olyan szintre, hogy van egy alapvető tudásod, egy minimális szókincs és alap nyelvtan, akkor beiratkozol egy nyelviskolába. Kalkulálhatsz azzal, hogy egy jó 60-80 órás tanfolyam árát megspóroltad. Utána jöhet a tanfolyam - vagy a magántanár. Magántanár drágább ugyan, viszont csak veled foglalkozik, a te tudásodhoz és gyenge pontjaidhoz illeszti a tanulást, így kevesebb óra kell ahhoz, hogy megtanítsa neked a nyelvet. Szóval lehet, hogy óránként többet fizetsz, viszont kevesebb órát kell kifizetned + több időd marad másra (hamarabb jöhet az újabb nyelv tanulás, vagy lehet melózgatni ezerrel).

2012. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!