Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc olasz B2 nyelvvizsgához,...

Telc olasz B2 nyelvvizsgához, honnan lehetne szerezni feladatsorokat? Vagy legalább olyasmi leveleket amik a vizsgán előfordulhatnak?

Figyelt kérdés
A honlapon lévő egy feladatsort már megtaláltam csak, megkérdezem hátha található még valahol =)

2012. júl. 15. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Például vannak TELC-es nyelvkönyvek.
2012. júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én csak angolból meg németből láttam... Ha te láttál máshol is dobhatnál linket
2012. júl. 15. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, azt hittem angol!
2012. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Csak az anyaoldalukról tudsz a webshopból rendelni Comprensione auditiva és Modello di Test könyveket. Itt a link: [link]


De tényleg telc-ből akarsz menni? Mert májusban majdnem mindenkit megvágtak írásbelin (1-2 embernek talán meglett, és sokan nagyon vágták az olaszt). Onnan tudom, hogy amikor kikértem az eredménylapomat végiglapozta a hölgy az összeset, és láttam az eredményt jelző csíkokat...

2012. aug. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen =) bár tegnap voltam ha nem sikerül akkor megrendelem, hogy a következőre begyakoroljam, nagyon kell a nyelvvizsga mert következő félévben végezném a BSC-t és nem tudok rögtön MSC-re menni ha nincs meg, eddig kétszer voltam BME írásbelin 56% és 57% százalékkal megvágtak, szóval nem válogatok, mindenre elmegyek amíg meg nem lesz.
2012. aug. 12. 08:57
 6/7 anonim válasza:
Szintén zenész... én egy év csúszásban vagyok nyelvvizsga-hiány miatt... Ha tehetek egy javaslatot, telc-re a levelet gyakorold be nagyon, mert arra baromira kevés idő van (de gondolom már tapasztaltad), a szövegértésnél meg a szókincsre kell nagyon rámenni, a nyelvtan egyedül a levélnél lényeges, de ott nagyon. Én nézegettem a minap a BME-s feladatsort, az baromira nehéz olaszból, az Origós is könnyebb annál... jó, mi egyetemen inkább Rigós feladatsorokat töltöttünk ki, lehet, másnak nem lenne annyira egyszerű az sem. De sok sikert! :)
2012. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Meg lesz azokat befogom gyakorolni ha most nem sikerül =) én is erősen gondolkozom a Rigó utcán mert elég szimpi feladatok vannak :P egyedül az idegenről magyarra fordítás ami szerintem 10-szer nehezebb mint a BME attól félek hogy azon még a 40% se menne =) sok sikert neked is ;)
2012. aug. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!