Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miben menjek nyelvvizsgázni?

Miben menjek nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés
Augusztus 11-én fogok nyelvvizsgázni, és nem tudom mennyire kell kiöltözni. Arra gondoltam, hogy ha hűvös lesz, akkor egy egyszerű hosszú farmert veszek, egy fekete blézert, és egy egyszerű, csinos magassarkút. Azt viszont nem tudom milyen fölsőt vegyek fel. És arra sincs ötletem, hogy mit vegyek fel, ha meleg lesz, nem tudom, hogy pl. mennyire illetlen rövidnadrágban menni.
2012. júl. 17. 21:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Hát, nem kell nagyon kiöltözni (semmi fekete nadrág, fehér ing), de azért ne menj nagyon hétköznapian se. Legyél kicsit csinosabb, amit a hűvös időre szántál megfelelő. Nyugodtan felveheted a rövidnadrágot is valami csinos felsővel meg szandállal például. De azért pl. a tornacipőt szerintem hanyagold (már ha egyáltalán megfordult a fejedben^^)És sok sikert a nyelvvizsgához. :)
2012. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tény, hogy nem kell kiöltözni, elég csak csinosabban menni, de én azért a rövidnadrágot nem javaslom, akkor már inkább egy szoknya egy szép blúzzal és szandállal. Ez egyébként szóbeli és írásbeli egyben vagy csak az egyik? Mert ha szóbeli is, akkor én szerintem sima farmerban sem mentem volna anno, esetleg ha jó sötét.
2012. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóbeli is :) Igazából azért gondoltam arra, mert a hosszú fekete nadrágomat nem szeretem, kényelmetlen, és nem akarok olyanba menni, amiben amúgy is feszengek :/
2012. júl. 18. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Fontos a kényelem is. Ha hűvösebb lesz nyugodtan menj abba amit te írtál. alul farmer,felül blézer. laza,de mégsem hétköznapi. Rövidbe meg szerintem se menj semmiképp, ha jó idő lesz. akkor menj szoknyába. vagy farmer, szép blúz kombináció. sok sikert!:)
2012. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semennyire nem kell "kiöltözni"
2013. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem az öltözéket nézik hanem

a tudást

2013. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!