Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mibe menjek nyelvvizsgázni?

Mibe menjek nyelvvizsgázni?

Figyelt kérdés

Én öltönyre gondoltam (nyakkendő nélkül).

Vagy ezzel nagyon túlöltöznék?

Az írásbeli délelőtt lesz, a szóbeli délután, vagyis lesz időm hazamenni stb. Irásbelire elég ha sima farmer + pulcsiba megyek, és szóbelire kiöltözök?

Vagy hogy legyen? Szeretnék azért jó benyomást kelteni. :)


2010. márc. 10. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem nem mehetsz haza közben, engem em engedtek haza (Rigó utcában biztosan nem)


Szerintem bőven jó, ha ruhában mész.

Fekete farmer (lehetőleg ne kikopott, vagy csak egy kicsit), és fehér ing. Ennyi bőven elég, faluban elmegy, városban nem nézik. Ne bakancsba és teremcipőbe menj, hanem egy sima fekete cipőben (amilyet átlagéletedben soha nem vennél fel).

2010. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem mehetek haza? :S

11:30kor végzek, és 15:15 kor kezdődne a szóbelim. Az nekem odaverne... :S

2010. márc. 10. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, attól is függ, hogy hol teszed le.

(Nekem anyám hozott mekis kaját:D:D)

2010. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Telc. :)
2010. márc. 11. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
én voltam telcen , a kettő között elmehettem csak az írásbeli előtt x perccel oda kellett érni. nekem 4-5 körül volt az szóbeli.
2010. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!