Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miket hallottatok a BME...

Miket hallottatok a BME spanyol középfokú nyelvvizsgáról?

Figyelt kérdés
Írásbeli és szóbeli is érdekel. Persze tapasztalatok érdekelnek, a típusfeladatokat ismerem.
2012. júl. 18. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
néha kcsg módon javítanak
2012. júl. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Borzalmas nem ajánlom, nálunk bekrepált a magnó, majd a nőci felolvasta a 300 fős egyetemi előadóba mikrofon nélkül a szöveget, amiből mondanom sem kell egy kukkot nem lehetett HALLANI, tehát ha hallottam volna valószínű értettem is volna, amit mond...ezek után mondanom sem kell, hogy nem lett meg a szóbelim, az írásbelin meg nem is tudom mit húztak le, de azóta már máshol megszereztem, elsőre.:) A BME-nél még az origó is jobb, mondjuk azon németen voltam, de egykutya.:P
2012. júl. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 webnyelv ***** válasza:
49%

2. Ilyen magnóbekrepálós helyzetben nem reklamáltatok utólag tömegestől? Még egyszer megtarthatták volna a magnós részét. Ez egyébként szabályellenes, hogy ő olvassa fel a szöveget, ebből bajuk is lehetett volna. Csodálom, hogy annyiban hagytátok.

Mondjuk jó üzleti fogás is nekik, ha így többeknek nem sikerül a nyelvvizsga, többen mennek újra, így annak a bevételéből tudják a magnó árát is fedezni.

2012. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor ez meg sem fordult a fejembe, amúgy sokan odamentek a tanárokhoz, de sztem nagyban tojtak rá...sajnos ez a világ van, hogy senkit sem érdekel a másik, meg mindenkit csak a pénz hajt. 2.voltam.
2012. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. júl. 21. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én most csináltam meg és szerintem nagyon gagyi! Főleg a szóbeli! Sokkal egyszerűbb, mint pl. a Telc, Euro. De hát kinek mi, nyelvvizsgánál így van.
2012. júl. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!