Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam angol írásbeli vizsga...

Dexam angol írásbeli vizsga példa feladatok?

Figyelt kérdés

Valaki letudná írni hogy a Dexam angol írásbeli nyelbvizsgán milyen feladatokat kell megoldani ( lehetőleg olyan vázolja már fel nekem aki már volt) és azt is annak is örülnék ha valaki tudna példákat küldeni mert szeretnék gyakorolni.

Azt hallottam hogy tökre olyan mint az érettségi írásbeli de azért tisztába szeretnék lenni vele teljesen!

Az oldalon olvasgattam h milyen típusú feladatok lennének de nem 100%-ig értettem meg lehet velem van a baj :D


2012. júl. 18. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sok feladatom van pluszban. Vilagos a honlapbol, h mi a feladat.
2012. júl. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is mondták, hogy olyan, mint az érettségi, úgyhogy felmentem az oh oldalára, és az összes angol érettségi feladatot megcsináltam :D
2012. aug. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jol tetted, de inkabb az emelt szintu feladatokat csinald meg. A kozepesek igen egyszeruek a DExam-hez kepest.
2012. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!