Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciául és oroszul tanulók!...

Franciául és oroszul tanulók! Pár kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretnék kíváncsiágból feltenni pár kérdést.Arra a nyelvre vonatkozik a 2 közül amelyiket tanulod.1.kérdés:mennyire volt könnyű/nehéz az adott nyelv?

2.mióta tanulod?

3.van nyelvvizsgád,ha igen,középfokú/felsőfokú?ha csak közép:szeretnél még felsőt is?


azt is írjátok meg hogy francia vagy orosz.azok is írhatnak persze akik mindkettőt tanulják,azok is akik egyiket:)köszi a válaszokat.:)



2012. júl. 19. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Francia. 1,5 ev. Nem kell es nincs nyelvvizsgam, mivel a munkamhoz hasznalom mindennap.
2012. júl. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 webnyelv ***** válasza:

Általánosban 6 évet kellett oroszul tanulni, néha eléggé nehéz volt. Azóta nem tanultam, de lehet, jó lenne majd feleleveníteni, kicsit megtanulni, esetleg alapfokú nyelvvizsgaszintig, de nyelvvizsgázni nem terveznék.


Gimiben 4 év francia, eléggé könnyű volt, akkor majdnem középfokúztam belőle, végül mégsem. Azóta hébe-hóba foglalkozom a nyelvvel, mindenképpen szeretnék középfokúzni a közeljövőben.


Bár most egyiket sem tanulom aktívan, remélem, segítettem a válasszal.

2012. júl. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)Hasznos volt mindkettő.:)Most kezdtem a franciát és majd szeretném az oroszt,és csak érdekelt a véleményetek:)
2012. júl. 19. 23:47
 4/7 anonim ***** válasza:

4 éve tanulok oroszul, nekem viszonylag könnyű volt (német után pláne), gimnáziumon kívül jártam nyelvtanfolyamra is (Puskin Intézet, ha érdekel), májusban lett meg a B2-s nyelvvizsgám és 95%-ra érettségiztem belőle :).

Szép a francia nyelv is, de szerintem itthon több lehetőséged lesz MAJD A JÖVŐBEN az orosszal.

2012. júl. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindkettőt tanulom 2 éve,nekem egyik sem nehéz(német után),és ha minden jól megy,jövőre meglesz a közép,habár a végcél a felsőfok mindkettőből :)
2012. júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 éve tanulom a franciát kéttannyelvű gimiben és elméletileg közép és felsőfok közt vagyok:) Nagyon szeretem és nekem annyira nem nehéz:D
2012. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ!:)Én most elkezdtem az oroszt is.Én úgy érzem hogy nekem az orosz valamivel könnyebb.Mondjuk a franciát is csak meg kell tanulni és akkor jó:)
2012. júl. 22. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!